libreriacincoanillos.es

polonia portugalia penalty,

Polónia-Portugal | Penalties colocam Portugal nas … polonia portugalia penalty

POLONIA - PORTUGALIA LIVE STREAMING ONLINE EURO 2016. Echipele de fotbal ale Poloniei si Portugaliei vor disputa primul sfert de finala al UEFA EURO 2016, joi, la Marsilia, de la ora 22,00, in direct la ProTV si Dolce Sport. RomaniaTV.net vă va

POLONIA PORTUGALIA 1-1, 3-5 la loviturile de departajare

Portugal vs. Polonia live: UEFA Nations League 2018/2019 - AS.com. Updating to 21:19h CET - Wednesday, 21/11/2018

Ronaldo’s penalty misery from Man Utd miss to Portugal and

Polonia - Portugalia 3-5, la penalty-uri. Portugalia e prima semifinalista a turneului. REZUMAT VIDEO. 29-06-2016 20:59 Autor: Stirileprotv.ro. LIVE BLOG UEFA EURO 2016. Portugalia este prima semifinalista de la Euro 2016, dupa ce a invins nationala Poloniei la loviturile de penalty.

Portugal 2 - 2 England (Portugal win 6-5 on penalties

Portugalia s-a calificat in semifinalele EURO 2016 dupa ce a invins Polonia la loviturile de departajare. Scorul pe durata timpului regulamentar a fost 1-1, iar la penaltiuri scorul a fost 5-3 in favoarea lusitanilor. Polonezii au inceput ca din tun aceasta partida si dupa doar doua minute aveau deja 1-0 la capatul unei actiuni excelente.

What a penalty! England 3 - 2 Portugal. No problems for Cristiano Ronaldo, who shows the lack of nerves youd expect from Peter Stringfellow on his 10,000th date. Great penalty. England 3 - 3

Poland-Portugal | UEFA EURO 2020 | UEFA.com

Portugal vai defrontar Bélgica ou País de Gales nas meias-finais, em Lyon, na próxima quarta-feira, dia 6 de Julho Portugal está nas meias-finais do UEFA EURO 2016. A formação lusa voltou a não conseguir ganhar no tempo regulamentar, e desta feita nem no prolongamento, ao empatar 1-1 com a Polónia.

Videos of polonia portugalia penalty

Portugal está nas meias-finais do UEFA EURO 2016. A formação lusa voltou a não conseguir ganhar no tempo regulamentar, e desta feita nem no prolongamento, ao empatar 1-1 com a Polónia.

Polonia - Portugalia 4-5. Nani a punctat şi el după ce l-a fentat pe portarul polonez Fabianski. Polonia - Portugalia 4-4. Kamil Glik a înscris şi el fără emoţii. Egalitate perfectă după câte trei serii de penalty-uri. Polonia - Portugalia 3-4. Joao Moutinho nu a avut nici el probleme. Polonia - Portugalia 3-3.

Portugal vs. Polonia live: UEFA Nations League 2018/2019

Portugal beat Poland on penalties to reach the semi-finals 90+1 min: Poland’s defence and midfield is spread across the penalty area. Portugal probe but they can’t find a way through.

Portugal beat Poland on penalties to reach the semi-finals

UEFA EURO 2016 - História - Polónia-Portugal – …

Sursa foto: uefa.com Meci de infarct între Portugalia şi Polonia! Lusitanii s-au calificat în semifinală, după ce s-au impus la loteria penalty-urilor, scor 5-3. În timpul regulamentar şi după prelungiri, scorul a fost 1-1. Polonezii au deschis scorul în debutul partidei, prin Lewandowski, care a marcat cu un şut din interiorul careului (‘2).

Penaltis | Portugal vs Polónia | Euro 2016 | Relato Antena

Polonia - Portugalia 3-5, la penalty-uri. Portugalia e polonia portugalia penalty

Portugal win on penalties (3-5) Poland 1-1-Portugal Lewandowski 2 Renato Sanches 33 Highlights Highlights available from midnight where you are. #POLPOR. Menu. Overview Statistics